Previous slide
Next slide

Kancelářský nábytek na zakázku

Vyrábíme kancelářský nábytek s láskou již téměř 30 let. Věříme, že uspořádání pracovního prostředí má obrovský vliv na váš každodenní život v kanceláři. Proto se snažíme vytvořit prostředí, které vám poskytuje všechno, co potřebujete.

Náš kancelářský nábytek je navržen s ohledem na vaše pohodlí, ať už pracujete v tradiční kanceláři nebo v open space. Chceme jít s dobou a zajistit vám pracovní prostředí, ve kterém se budete cítit dobře. Věřte nám, kvalitní a moderní design má skutečně vliv na vaši efektivitu.

A co je nejlepší? Pro vaši novou kancelář připravíme 3D návrh a pečlivě doladíme každý detail, abychom zajistili, že budete maximálně spokojeni. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma.

Poradíme Vám jak optimalizovat Vaše prostory

Zařizujete-li kompletně celé nové pracoviště nebo jen potřebujete pár určitých výrobků, rádi Vám pomůžeme. Máme bezmála 30 let zkušeností s optimalizací prostor pro zákazníka. Díky tomu Vám dokážeme poradit jak nejlépe Vaši kancelář vybavit, přesně pro Váš typ práce či pracovyště. Nabízíme širokou škálu materiálů a příslušenství pro Váš kancelářský nábytek. Vyrábíme kancelářský nábytek na zakázku především střední a vyšší třídy.

Kancelářské stoly

Vyrábíme kancelářské stoly na zakázku, přesně podle Vaših potřeb a požadavků. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a pomůžeme najít nejlepší řešení pro Váši kancelář. Díky tomu dokážeme maximálně využíjt Vaše prostory.  Niní jsoou velmi populární jsou výškově stavitelné stoly, které jsou velmi vhodné pro konstruktéry, IT. Nabízíme vše od klasických psacích stolů tak I výrobně náročnější projetky

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kancelářské skříně a regály

Ty správné úložné prostory Vám pomohou udržet Vaši kancelář v pořádku a čistotě. Ušetří Vám také spostu času při hledání potřebných věcí. Vyrobíme Vám kancelářské skříně na zakázku přesně podle Vašich potřeb a požadavků, pro zachování optimální organizace na Vašem pracovišti