Previous slide
Next slide

Výroba nábytku na zakázku - Projekty

Interiérové Studio Novák nábytek: Vaše vize realizována s námi již téměř 30 let!

Naše vášeň pro interiérový design a zkušenosti v oboru nám umožňují poskytnout širokou škálu individuálních řešení, která dokonale odpovídají potřebám a stylu vašeho domova, bytu či pracovního prostoru. S designově promyšleným nábytkem na zakázku z Novák Interiérového Studia získá váš prostor novou dimenzi a hodnotu.

Poradenství pro optimalizaci Vašich prostorů

Náš tým odborníků vám rád poskytne rady a tipy, jak nejlépe využít každý centimetr vašeho prostoru. Jsme tu, abychom vám pomohli přeměnit vaše prostory do funkčních a esteticky přitažlivých útulků.

Personalizované 3D návrhy a výroba špičkového nábytku

Na základě vašich požadavků vytvoříme individuální 3D návrh, který zohlední každý detail a zajišťuje optimální využití prostoru. Naše řemeslné dílo se zaměřuje na náročné klienty střední a vyšší třídy, kde se kombinuje precizní zpracování s moderním designem. Každý kus nábytku je navržen tak, aby nejen oslnil svou krásou, ale byl i plně funkční.

Maximální využití prostoru, maximální komfort

Interiérovým Studiem Novák nábytek získáte nejen nábytek, který odpovídá vašim přání a požadavkům, ale také investici do svého pohodlí a praktičnosti. Využijte každého milimetru vašeho prostoru a dopřejte si interiér, který nejen vynikne svou elegancí, ale bude i plně funkční a přizpůsobený vašemu životnímu stylu.

Změňte svoje prostory v oázu komfortu s Interiérovým Studiem Novák nábytek

S Novák Interiérovým Studiem získáte nejen nábytek, který odpovídá vašim přání a požadavkům, ale také investici do svého pohodlí a praktičnosti. Využijte každého milimetru vašeho prostoru a dopřejte si interiér, který nejen vynikne svou elegancí, ale bude i plně funkční a přizpůsobený vašemu životnímu stylu.

Výroba nábytku na zakázku

Specializujeme se na výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní a šaten do domů, bytů a kanceláří. Máme i zkušenosti se širokou škálou jiných projektů od výroby atypické šatní skříně, až po kompletního vybavení nábytku do firem a budov.

Vyrábíme nábytek na zakázku především střední a vyšší třídy. Zařizujete-li kompletně celý dům byt, či kancelář, nebo jen potřebujete pár určitých výrobků, rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení pro Váš projekt.

Nabízíme nábytek na zakázku ze všech dostupných materiálů na trhu, dle požadavku zákazníka. Při výrobě nábytku na zakázku se zaměřujeme na klasické, moderní, ale i atypické provedení, pro maximální využití Vašich prostor.

Ty správné úložné prostory Vám pomohou udržet Vaši domácnost, nebo kancelář v pořádku a čistotě. Ušetří Vám také spostu času při hledání potřebných věcí. Vyroba nábytku na zakázku přesně podle Vašich potřeb a požadavků, pro zachování optimální organizace Vašich prostor.

Obchod

Vyrábíme dřevěné hračky z překližky různé tloušťky. Dřevěné hračky dodáváme rozložené, bez povrchové úpravy, můžete si je natřít jakou barvou chcete, ale doporučjujeme vodou ředitelnou eko barvu. Pokud by jste potřebovali doporučit vhodnou barvu na naše hračky, neváhejte nás kontaktovat.

Pro více informací, prosím kontaktujte naši firmu Novák Nábytek na tel: +420 602 705 374 nebo přes emailovou adresu info@novak-nabytek.cz