Previous
Next

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně vyrábíme bezmála 30 let, díky tomu Vám dokážeme nabídnout širokou škálu řešení, které přizpůsobíme přímo Vašemu domu, bytu, či kanceláři. Vyrábíme vestavěné skříně na zakázku především střední a vyšší třídy. Při výrobě nábytku dbáme na moderní a zajímavý design. Vždy se snažíme o kompletní využití všech prostor a vytvořit nábytek nejen pěkný, ale I plně funkční.

Interiérové studio Novák Nábytek Vám nabídne vhodné řešení dle Vašich prostor a požadavků. Designově povedené vestavěné skříně, obývací sestavy, šatny, či dělící příčky, které zhodnotí Váš dům, byt, nebo kancelář. Pomocí 3D návrhu pomůžeme s  přesným řešením malých nebo stísněných prostor jako jsou chodby, komory nebo atypické prostory. Využijte své prostory do posledního milimetru!

Pro více informací, prosím kontaktujte naši firmu Novák Nábytek na tel: +420 602 705 374 nebo přes emailovou adresu info@novak-nabytek.cz

 

Potřebujete vestavěnou skříň, šatnu, nebo podobný nábytek na zakázku? To jste tu správně!

Nabízíme vestavěné skříně na zakázku ze všech dostupných materiálů na trhu, dle požadavku zákazníka. Při výrobě nábytku na zakázku se zaměřujeme na klasické, moderní, ale i atypické provedení, pro maximální využití Vašich prostor.

Dle Vašich požadavků Vám vytvoříme 3D návrh pro optimální sestavení a doladění všech detailů dle Vašich prostor a požadavků pro Váš novou vestavěnou skříň. Vyrábíme nábytek na zakázku především střední a vyšší třídy. Při výrobě nábytku dbáme na moderní a zajímavý design. Vždy se snažíme o kompletní využití všech prostor a vytvořit nábytek nejen pěkný, ale I plně funkční.

Ty správné úložné prostory Vám pomohou udržet Vaši domácnost, nebo kancelář v pořádku a čistotě. Ušetří Vám také spostu času při hledání potřebných věcí. Vyrobíme Vám vestavěné skříně na zakázku přesně podle Vašich potřeb a požadavků, pro zachování optimální organizace.

Máme zkušenosti s výrobou:

  • Vestavěné skříně do ložnice, chodby, dětského pokoje, obývacího pokoje, zkosených prostor
  • Šatny na zakázku
  • Obývací stěny
  • Televizní stěny
  • Knihovny
  • Skříněk a jiných úložných prostory
  • Mnoho dalšich