Previous
Next

Kuchyně na zakázku

Vyrabíme kuchyně na zakázku bezmála 30 let, díky tomu Vám dokážeme nabídnout širokou škálu řešení, které přizpůsobíme přímo Vašemu domu, bytu, kanceláři, apod.

Ke všem kuchyním vytvoříme 3D návrh pro optimální sestavení vaši kuchyňské linky a doladění všech detailů kuchyně dle Vašich prostor a požadavků pro Vaši novou kuchyňskou linku. Vyrábíme kuchyňské linky na zakázku především střední a vyšší třídy. Při výrobě kuchyně dbáme na moderní a zajímavý design. Vždy se snažíme o kompletní využití všech prostor a vytvořit kuchyně nejen pěkné, ale I plně funkční.

Výroba kuchyně

Nabízíme kuchyně na zakázku ze všech dostupných materiálů na trhu, dle požadavku zákazníka. Při výrobě kuchyní na zakázku se zaměřujeme na klasické, moderní, ale i atypické provedení kuchyňského nábytku. Vyrábíme od jednoduchých kuchyňských linek do paneláku až po luxusní kuchyně. Samozřejmostí je možnost dodání včetně spotřebičů.

Kuchyně, je takové srdce domova. Je to místo, kde se odehrává mnoho důležitých okamžiků a rozhovorů našeho běžného života. Při její rekonstrukci, bz jsme měli myslet na to, aby jsme se v nové kuchyni cítili příjemně. Každý z nás má jiné požadavky a představy o jejím vybavení a každý má jiné prostorové a finanční možnosti. Proto je kuchyně na zakázku praktickým řešením pro každého z nás.

Poradíme Vám jak optimalizovat Vaše prostory

Zařizujete-li kompletně celou kuchyňskou linku, nebo jen potřebujete pár určitých výrobků, rádi Vám pomůžeme. Máme bezmála 30 let zkušeností s optimalizací kuchyňské linky pro zákazníka. Díky tomu Vám dokážeme poradit jak nejlépe Vaši kuchyň navrhnout a vybavit, přesně pro Vás. 

Ty správné úložné prostory Vám pomohou udržet Vaši domácnost, nebo kancelář v pořádku a čistotě. Ušetří Vám také spostu času při hledání potřebných věcí. Vyrobíme Vám Kuchyně na zakázku přesně podle Vašich potřeb a požadavků, pro zachování optimální organizace.

Pro více informací, prosím kontaktujte naši firmu Novák Nábytek na tel: +420 602 705 374 nebo přes emailovou adresu info@novak-nabytek.cz