Previous
Next

Kancelářský nábytek na zakázku

Vyrábíme kancelářský nábytek bezmála 30 let! Uspořádání kancelářského nábytku má velký dopad na produktivitu ve Vaši kanceláři. Kancelářský nábytek má zaměstnancům poskytnout vše, co potřebují, bez zbytečného rozptylování od práce, aby mohli soustředit svou energii a úsilí na jen na daný úkol. Proto musíme věnovat výběru kancelářského nábytku dostatečnou pozornost. V nepohodlném prostředí je vice pravděpodobné, že si zaměstnanci udělají častěji přestávku , a tím se sníží jejich produktivita.

Vyrábíme kancelářský nábytek do běžných kanceláří nebo do open space kanceláří. Jděte s dobou, Vaši zaměstnanci jistě ocení kvalitní pracovní prostředí. Pracovní prostředí prokazatelně ovlivňuje efektivitu práce, proto Vám nabízíme modern, designový, ale hlavně plně funkční kancelářský nábytek vysoké kvality. Pro Vaši novou kancelář Vám ZDARMA vytvoříme 3D návrh a doladíme vše do detail, k dosažení Vaši maximální spokojenosti.

Poradíme Vám jak optimalizovat Vaše prostory

Zařizujete-li kompletně celé nové pracoviště nebo jen potřebujete pár určitých výrobků, rádi Vám pomůžeme. Máme bezmála 30 let zkušeností s optimalizací prostor pro zákazníka. Díky tomu Vám dokážeme poradit jak nejlépe Vaši kancelář vybavit, přesně pro Váš typ práce či pracovyště. Nabízíme širokou škálu materiálů a příslušenství pro Váš kancelářský nábytek. Vyrábíme kancelářský nábytek na zakázku především střední a vyšší třídy.

Kancelářské stoly

Vyrábíme kancelářské stoly na zakázku, přesně podle Vaših potřeb a požadavků. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a pomůžeme najít nejlepší řešení pro Váši kancelář. Díky tomu dokážeme maximálně využíjt Vaše prostory.  Niní jsoou velmi populární jsou výškově stavitelné stoly, které jsou velmi vhodné pro konstruktéry, IT. Nabízíme vše od klasických psacích stolů tak I výrobně náročnější projetky

Previous
Next
Previous
Next

Kancelářské skříně a regály

Ty správné úložné prostory Vám pomohou udržet Vaši kancelář v pořádku a čistotě. Ušetří Vám také spostu času při hledání potřebných věcí. Vyrobíme Vám kancelářské skříně na zakázku přesně podle Vašich potřeb a požadavků, pro zachování optimální organizace na Vašem pracovišti