Previous
Next

Projekty

Interiérové studio Novák - Výroba nábytku na zakázku

Výroba nábytku na zakázku bezmála 30 let! Díky našim zkušenostem Vám dokážeme nabídnout širokou škálu řešení, které přizpůsobíme přímo Vašemu domu, bytu, kanceláři, apod. Designově povedený nábytek na zakázku, který zhodnotí Váš dům, byt, nebo kancelář. 

​Poradíme Vám jak optimalizovat Vaše prostory​!

Dle Vašich požadavků Vám vytvoříme 3D návrh pro optimální sestavení a doladění všech detailů dle Vašich prostor a požadavků pro Váš nový nábytek. Vyrábíme nábytek na zakázku především střední a vyšší třídy. Při výrobě nábytku dbáme na moderní a zajímavý design. Vždy se snažíme o kompletní využití všech prostor a vytvořit nábytek nejen pěkný, ale I plně funkční. Využijte své prostory do posledního milimetru!

Výroba nábytku na zakázku

Specializujeme se na výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní a šaten do domů, bytů a kanceláří. Máme i zkušenosti se širokou škálou jiných projektů od výroby atypické šatní skříně, až po kompletního vybavení nábytku do firem a budov.

Vyrábíme nábytek na zakázku především střední a vyšší třídy. Zařizujete-li kompletně celý dům byt, či kancelář, nebo jen potřebujete pár určitých výrobků, rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího řešení pro Váš projekt.

Nabízíme nábytek na zakázku ze všech dostupných materiálů na trhu, dle požadavku zákazníka. Při výrobě nábytku na zakázku se zaměřujeme na klasické, moderní, ale i atypické provedení, pro maximální využití Vašich prostor.

Ty správné úložné prostory Vám pomohou udržet Vaši domácnost, nebo kancelář v pořádku a čistotě. Ušetří Vám také spostu času při hledání potřebných věcí. Vyroba nábytku na zakázku přesně podle Vašich potřeb a požadavků, pro zachování optimální organizace Vašich prostor.

Obchod

Vyrábíme dřevěné hračky z překližky různé tloušťky. Dřevěné hračky dodáváme rozložené, bez povrchové úpravy, můžete si je natřít jakou barvou chcete, ale doporučjujeme vodou ředitelnou eko barvu. Pokud by jste potřebovali doporučit vhodnou barvu na naše hračky, neváhejte nás kontaktovat.

Pro více informací, prosím kontaktujte naši firmu Novák Nábytek na tel: +420 602 705 374 nebo přes emailovou adresu info@novak-nabytek.cz